O nas

Nasza siedziba mieści się na ul. Jasnej 1 w Domu pod Orłami, mniej więcej w połowie drogi między stacją metra Centrum i stacją metra Świętokrzyska.

Jasna male

Nasz cel to: uczyć języka japońskiego w wesołej atmosferze, w sposób zrozumiały, szybko oraz tanio.

Aby wszyscy nasi uczniowie byli w pełni zadowoleni, obiecujemy spełnić siedem poniższych warunków.

Co nas wyróżnia?

Opiekuje się Państwem zespół profesjonalnych lektorów.

Wszystkich lektorów w szkole KOTONOHA cechuje prawdziwa pasja i zamiłowanie do pracy.
Każdy z nich to niepowtarzalna osobowość. Nieprzerwanie pracują nad ulepszaniem swojego warsztatu, aby każde zajęcia były doskonałe.

Wszyscy polscy lektorzy posiadają certyfikat znajomości języka japońskiego (Nihongo Nouryoku Shiken) na najwyższym poziomie 1 i są po pobytach w Japonii.

Wszyscy lektorzy zostali przeszkoleni, mają doświadczenie. Profesjonalnie i odpowiedzialnie pomogą Państwu w nauce języka japońskiego.

Intensywne zajęcia - 1 lekcja to 2 godziny, a więc nauka jest szybsza.

Zajęcia kursu Podstawowego w szkole KOTONOHA to 2 spotkania tygodniowo po 2 godziny zegarowe. Dzięki intensywnym i treściwym zajęciom, w ciągu jednego roku szkolnego (około 9 miesięcy) można nauczyć się tyle co przez 3-4 lata w innej szkole, i bez nadmiernego obciążenia.

W rezultacie, po ukończeniu kursu Podstawowego 1 znajomość języka japońskiego będzie wystarczająca do zdania poziomu N5, a po ukończeniu kursu Podstawowego 2 - do zdania poziomu N4 Egzaminu na certyfikat języka japońskiego (Nihongo Nouryoku Shiken).

Przeciąganie nauki języka w nieskończoność bez widocznych rezultatów to zwykła strata czasu.

Autorskie materiały do nauki w języku polskim - bezpłatnie.

Na kursach Podstawowy 1 i Podstawowy 2 wykorzystujemy autorskie materiały do nauki, przygotowane specjalnie dla polskich kursantów.

Te różnorodne i doskonałe materiały obejmujące gramatykę, ćwiczenia, czytanie ze zrozumieniem, dialogi, testy oraz kanji pomogą w efektywnej i skutecznej nauce.

W materiałach do gramatyki zamieściliśmy bardzo dużo przydatnych zwrotów (na przykład: Może pójdziemy do kina po zajęciach z japońskiego?).

W szkole KOTONOHA te materiały rozdajemy bezpłatnie !
Nie ma opłaty za podręczniki !

To dlatego możemy oferować zajęcia najwyższej jakości.

Zespół doskonałych lektorów, intensywne zajęcia i autorski program - dzięki temu uczniowie w szkole KOTONOHA skutecznie zdobywają kompleksowe umiejętności (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie).

Stosujemy różnorodne metody nauczania i dlatego nauka nigdy się nie nudzi.

Na kursie Podstawowym 1 polski lektor wyjaśnia dokładnie w języku polskim zagadnienia gramatyczne, natomiast na kursie Podstawowym 2 wprowadzamy zajęcia z japońskim lektorem, który sprawi, że zanurzą się Państwo w żywym języku japońskim. I tak na wiele sposobów będziemy udoskonalać znajomość języka japońskiego.

Na pewno znajdą Państwo kurs idealnie pasujący do własnych potrzeb.

KOTONOHA przygotowała różne kursy dopasowane do potrzeb i stylu życia kursantów.

Dla osób, które chcą uczyć się szybko mamy kurs standardowy, a dla osób, które wolą uczyć się powoli - kurs "Bez pośpiechu".
Osobom, które chcą uczyć się wspólnie ze znajomymi polecamy zajęcia grupowe, a osobom, które wolą uczyć się same - lekcje indywidualne.

Mamy grupę dla dzieci w wieku 7-13 lat, w której uczymy języka japońskiego poprzez zabawę. Organizujemy też zajęcia przygotowujące do Egzaminu na certyfikat języka japońskiego (Nihongo Nouryku Shiken).

Kursy standardowe organizowane są na wielu poziomach, więc zarówno osoby pragnące rozpocząć naukę od zera jak i te, które już uczyły się języka japońskiego, na pewno znajdą kurs odpowiedni dla siebie.

Staranne i troskliwe wsparcie.

Lektor prowadzący wyczerpująco odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, które pojawią się w trakcie nauki. Osoby nieobecne na zajęciach otrzymują materiały pocztą elektroniczną, a jeśli zajdzie potrzeba - przeprowadzamy zajęcia uzupełniające.

W ten sposób, już na początkowym etapie usuwamy wszelkie przeszkody, które często pojawiają się podczas nauki języka obcego, aby stworzyć kursantom warunki umożliwiające kontynuowanie nauki.

Osobom, które już uczyły się języka japońskiego, ale nie są pewne swojego poziomu znajomości języka, oferujemy bezpłatną ocenę.

Niskie ceny. Przejrzysty system opłat.

Naszym najważniejszym celem jest opanowanie języka japońskiego przez naszych kursantów.
I dlatego, żeby ułatwić kontynuowanie nauki, opłatę za zajęcia ustaliliśmy możliwie najniższą.

Cena jednej godziny zajęć (jedna godzina to u nas 60 minut, a nie 45) jest niższa niż w innych szkołach.

Ponieważ jednostką kalkulacji opłaty jest godzina zajęć a nie miesiąc, nie pojawiają się różnice w liczbie godzin w zależności od trymestru.

O szkole Kotonoha

Opinie o nas

Monika | Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Tempo jest szybkie, ale dzięki temu można się wiele nauczyć. Polecam wszystkim osobom pragnącym uczyć się języka japońskiego.

Jak do nas dojechać?

Miejsce prowadzenia zajęć:
ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa
ul. Smolna 30, 00-375 Warszawa
  (XVIII LO im. Jana Zamoyskiego)

zobacz na mapie