KURS KALIGRAFII

Zapraszamy na kurs kaligrafii. Zajęcia odbywają się w każdą środę, ale nie musisz brać udziału
we wszystkich zajęciach. Zdecyduj sam, ile razy weźmiesz udział w zajęciach.
Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla osób zaawansowanych (do 4 dan).

Zapewniamy bezpłatnie przybory do pisania i papier washi.
Możliwość zakupu przyborów na własny użytek.

shodou1

Instruktor: Tanaka Eri (5 dan)

Miejsce: ul. Jasna 1 (Dom pod Orłami)

Godzina: 18:00 - 19:20

Opłata: 45 zł za jedno spotkanie.

Dodatkowe informacje: Udział w zajęciach i liczbę zajęć trzeba zgłosić do końca poprzedniego miesiąca.
Zajęcia odbędą się, jeśli zgłoszą się co najmniej 2 osoby.

Opinie uczestników:
→ „Lekcje kaligrafii to niesamowita przygoda. W sposób łatwy i przystępny pozwalają poznać świat kanji.
Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze, co pozwala jednocześnie dobrze się bawić
jak i odrobinę zrelaksować. Gorąco polecam!” - Małgorzata
→ „Jestem bardzo zadowolona z możliwości uczenia się japońskiej kaligrafii w szkole Kotonoha.
Jest to taki element japońskiej kultury, który jest właściwie sztuką, ale nie potrzeba wiele, aby się nią cieszyć i ją tworzyć. Może też bardzo pomóc w samej nauce języka japońskiego.
Same zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, można pracować we własnym tempie, co pozwala się zrelaksować przy pisaniu. Jeszcze jedną - bardzo dla mnie ważną - zaletą jest satysfakcja z własnych postępów. Uważam, że naprawdę warto wziąć udział w tych zajęciach." - K.S.
→ 「書道クラスはとても楽しいです。先生は非常に寛容で、すべての質問に答えてくれます。時々、上手に
書こうとして、ストレスを感じることがあるかも知れませんが、ふだんは非常にリラックスしています。
書道を通して、漢字を書く方法の理解度が上がります。」- グジェゴシュ
„Zajęcia kaligrafii są bardzo przyjemne. Instruktorka jest niezwykle cierpliwa i odpowiada na wszystkie
pytania. Czasami, próbując ładnie napisać odczuwa się stres, ale zazwyczaj można się bardzo zrelaksować.
Dzięki kaligrafii, zwiększa się zrozumienie sposobu pisania kanji.” - Grzegorz

O szkole Kotonoha

Opinie o nas

Izabela | Jestem bardzo zadowolona z kursu. Przemiła, profesjonalna lektorka i sympatyczna atmosfera w klasie. Byłam zaskoczona jak wiele potrafię powiedzieć po japońsku po kilku lekcjach. Zajęcia są warte opłaty. Polecam wszystkim! Kotonoha to świetna szkoła.

Jak do nas dojechać?

Miejsce prowadzenia zajęć:
ul. Jasna 1, 00-013 Warszawa
ul. Smolna 30, 00-375 Warszawa
  (XVIII LO im. Jana Zamoyskiego)

zobacz na mapie